NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 1 LİTRE
NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 1 LİTRE
Karşılaştır

NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 1 LİTRE

35,00 TL
29,99 TL
Stok Kodu : YRS-135
Kategori : Zeytinyağı
: 32,41 TL + KDV
Havale : 29,09 TL (%3.00 havale indirimi)
29,99 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürünü paylaş : Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

 Zeytinyağı Akdeniz insanları için çok uzun çağlar boyunca şifalı olmuş ve sihirli güçlerini göstermiştir. Zeytin ağacı barış sembolü olarak da bilinir. Çok kıymetli şifalı bir bitkidir. Zeytinyağının kullanım alanları çok çeşitlidir. İlaç ve merhem sanayi bu yağlardan yararlanır. Ayrıca beslenme için genel bir şifa kaynağı olarak sofralarımızdan eksik olmaz. Lezzetli organik zeytinyağı, zeytinin tüm meyve vitaminlerini ve besinlerini içerir. Kalp hastalıklarına karşı korur. Sindirim sistemimizin sağlıklı olmasını teşvik eder. Ülser ve gastrit belirtilerini hafifletir. Zeytinyağı kullanan kişilerde safra taşı oluşumu daha düşüktür. Vücudumuzdaki yağ asitlerini dengelememize yardımcı olur. İnsanlar günlük iki yemek kaşığı zeytinyağı içerek kanlarındaki antioksidan seviyesini artırabilir.

     Naturel zeytinyağı kullanımı için 7 kullanım alanı:

  1. Yemek: Yemek tariflerini tereyağı ile aramayın. Sızma zeytinyağı ile lezzet farkını yakalayın.
  2. Vücut yağı: Vücudunuzu ve yüzünüzü yıkadıktan sonra sürebilirsiniz. Harika bir cilt bakım yağı olduğu için başka ürünlere ihtiyacınız kalmaz.
  3. Kıvırcık saçların kontrolü: Dökülmeye ve kabarmaya başlamış kıvırcık saçlarınızın kontrolü için biraz zeytinyağı ve taraktan başka hiçbir ürüne ihtiyacınız yok.
  4. Boğaz ağrısı: Boğaz ağrısını yatıştırmak için bir çorba kaşığı yutun.
  5. Tencere ve tavalarınızın paslanmamasını, kolay kolay çizilmemesini sağlar.
  6. Dudak kremi: Çatlak dudaklar için mükemmel bir dudak kremi ve yatıştırıcı losyondur.
  7. Banyo yağı: Suya organik zeytinyağını birkaç damla eklediğinizde farkı apaçık görürsünüz.
 

     Zeytinin yağ olma süreci tek tek toplanıp seçilerek sıkma makinalarına ulaşmaları ile devam eder. Kendi özelliğinden dolayı içerisine herhangi bir katkı maddesi eklenemez. Soğuk sıkım zeytinyağı en fazla 25 derece su kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu yöntem zeytinin içindeki besin maddelerinin kaybolmadan korunması, aromatik bileşenlerini kaybetmemesi açısından önemlidir. Zengin içeriğinden dolayı şefler, zeytinyağını tüm çağlardan beri yemek için başlıca kaynaklarından biri yapmışlardır.

     Biz de Yöresel Antep olarak özenle topladığımız, her aşamasında hijyenik kurallara dikkat ettiğimiz soğuk sıkım zeytinyağı üretimimizin ve satışımızın arkasında durarak, sağlık ve güzelliğin ham maddesi olan yağımızı sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Yüzde yüz naturel zeytinyağı ilk damlasından son damlasına kadar doğal yöntemlerle elde edilip ambalajlanmış ve satışı sizlere sunulmuştur.

BENZER ÜRÜNLER
TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.