NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 10 LİTRE
NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 10 LİTRE NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 10 LİTRE
Karşılaştır

NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 10 LİTRE

210,00 TL
179,99 TL
Stok Kodu : YRS-133
Kategori : Zeytinyağı
: 194,44 TL + KDV
Havale : 174,59 TL (%3.00 havale indirimi)
179,99 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Ürünü paylaş : Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

 Zeytin, gri renkte ince ve budaklı bir gövdeye sahip yavaş büyüyen bir ağaçtır. 500 yıldan fazla yaşadığı düşünülürse asırlardır şifa kaynağı oluyor diyebiliriz. Bu ağacın meyvelerinden ürettiğimiz yağ da çok kıymetlidir. Doğal sızma zeytinyağı üretimimiz zeytin ağacının taze meyvelerinden elde edilir. Lezzetli organik zeytinyağı, zeytinin tüm meyve vitaminlerini ve besinlerini içerir. En yüksek kalitededir. Enerji bakımından zengin olup, yemekleriniz ve güzelliğiniz için kullanıma uygundur. İnsanlar günlük iki yemek kaşığı zeytinyağı içerek kanlarındaki antioksidan seviyesini artırabilir.

     Sızma zeytinyağı içerisindeki doymamış yağ asitleri oranı yüksek olduğu için tüketim için en sağlıklı yağ olarak nitelendirilmektedir. Soğuk sıkım yağımız uzun raf ömrüne sahip bir pişirme yağıdır. Bu yöntem sayesinde zeytinde bulunan antioksidan ve vitaminler yağa geçer böylece elde ettiğimiz bitkisel kaynaklı yağımızın tadını ulaşılmaz, faydasını mucize dolu yapar. İçerisindeki E vitamini ve aminoasitler ile birlikte kanser, diyabet, sinir hastalıklarına karşı mücadelede hayati rol oynar. Bitkisel kaynaklı olduğundan diyetlerinizde kullanım için de uygundur. Kilo kaybına destekçi olur. Metabolizmayı hızlandırır, yaşlanmayı önler. İnsanlık tarafından yüzyıllardır işlenmiş ve bir çok alanda kullanılmıştır. Tıbbi amaçlar için de kullanılan zeytinyağını siz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

     Doğal zeytinyağlarımız içinde bulundurduğu yağ asitleri ile zengin bir yağdır. Araştırmalar sonucunda Akdeniz ürünü naturel zeytinyağının insan vücudunun ağırlık azaltması konusunda olumlu sonuçlar verdiği açıklanmıştır. Çocuklarda metabolizma, iyi bir kemik yapısı, büyümesi ve beyin gelişimini artırıcı, düzenleyici etkiye sahiptir. Yaşlı insanlar için çok faydalı olan zeytinyağı E vitamini açısından zengin bir kaynaktır.

     Zeytinin yağ olma süreci tek tek toplanıp seçilerek sıkma makinalarına ulaşmaları ile devam eder. Kendi özelliğinden dolayı içerisine herhangi bir katkı maddesi eklenemez. Soğuk sıkım zeytinyağı en fazla 25 derece su kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu yöntem zeytinin içindeki besin maddelerinin kaybolmadan korunması, aromatik bileşenlerini kaybetmemesi açısından önemlidir.

     Biz de Yöresel Antep olarak özenle topladığımız, her aşamasında hijyenik kurallara dikkat ettiğimiz soğuk sıkım zeytinyağı üretimimizin ve satışımızın arkasında durarak, sağlık ve güzelliğin ham maddesi olan yağımızı sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Yüzde yüz doğal sızma zeytinyağı ilk damlasından son damlasına kadar doğal yöntemlerle elde edilip ambalajlanmış ve satışı sizlere sunulmuştur. Zeytinyağı fiyatlarımız farklı ambalaj ve ağırlıklarına göre listelenmiştir. Bizler ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz ve eminiz yöresel ürünlerimizin lezzetini bir defa denediğinizde bağımlısı olacak ve bir sonraki ihtiyaçlarınızda mutlaka bizleri tercih edeceksiniz. Afiyetle kalın..

BENZER ÜRÜNLER
TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.