NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 18 LİTRE
NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 18 LİTRE NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 18 LİTRE
Karşılaştır

NATUREL ZEYTİNYAĞI TAMAMEN DOĞALDIR 18 LİTRE

320,00 TL
269,99 TL
Stok Kodu : YRS-131
Kategori : Zeytinyağı
: 296,30 TL + KDV
Havale : 261,89 TL (%3.00 havale indirimi)
269,99 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürünü paylaş : Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

 Zeytinyağı, sağlık için en faydalı yağlardan birisidir. Her derde deva yapısıyla, her yaştan insanın tüketmesi doktorlar tarafından önerilmektedir. Şifası kadar lezzeti de bir tercih sebebi olan zeytinyağının güvenilir olarak temin edilebilmesi için alışveriş yapılacak firmaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Doğal ürünlerin satışını yaparak sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan firmamız, bu konuda tüketicilere garanti vermektedir. Organik zeytinyağı ve daha birçok yöresel ürün satışında, ürünün doğallığı ve kalitesinin her konuda arkasında durarak alıcılarımıza güven veren bir hizmet gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan, çeşitli sıkım teknikleriyle üretilmiş zeytinyağlarını, indirimli fiyatlarla satın alma imkanı bulunmaktadır.

 Şifasıyla bilinen zeytinyağının damak zevkine göre farklı çeşitlerini, en doğal şekilde tüketicilerin beğenisine sunmaktayız. Salataların baş tacı olan sızma zeytinyağı, Antep yöresinin doğal ikliminde yetişen ve yağ oranı açısından zengin olan zeytinlerden elde edilerek sofralara ulaştırılmaktadır. Zeytinyağının kalitesini, üretim şekli belirlemektedir. En kaliteli yağ, soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmektedir. Bu teknikle üretim sırasında zeytinler herhangi bir sıcaklığa maruz kalmadığından yağ, kokusu ve görünümüyle kendini belli etmektedir. Tüketicilerin sağlığına ve tercihlerine değer veren yapımızla soğuk sıkım zeytinyağı, çoklu kullanım amacına yönelik olarak firmamız tarafından güvenle satışa sunulan organik ürünler arasındadır. Hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan üretilen naturel zeytinyağı, düşük asidi dolayısıyla, lezzeti ve kokusu açısından alıcıların en çok tercih ettiği zeytinyağı çeşitlerindendir.

 Vitamin ve minerallerini koruyacak şekilde doğal yollarla üretilen naturel zeytinyağı satışı ile firmamız, sağlık, lezzet ve kaliteyi tüketicilerle buluşturmaktadır. Her türlü salata ve yemekte kullanılabilecek yapısıyla doğal zeytinyağı, damaklarda lezzet şöleni yaşatacak şekilde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasındadır. Zeytin ağacının bakımı ne kadar kaliteli şekilde yapılırsa, zeytinin yağ oranı ve alınan verim de o derece yüksek olur. Bölgemizde, özenle bakımı yapılan zeytin ağaçlarından elde edilen yağ, kalite açısından zengindir. Doğal yollarla yetiştirilip özel tekniklerle üretilen zeytinyağları, her damak tadına ve bütçeye hitap edecek çeşitleriyle alıcılara sunulmaktadır. 

Zeytinyağı fiyatları, yağın çeşidine göre belirli aralıklarda değişmektedir. Buna rağmen, yağların kalitesine göre fiyatları oldukça ekonomiktir. Zeytinyağı alışverişi, diğer yağların alışverişine oranla daha çok dikkat istemektedir. Çünkü, zeytinyağı üretiminde değişik teknikler kullanılması, yağın kalitesi açısından önemlidir. Sızma, riveria ve naturel gibi çeşitler de, bu kaliteye göre belirlenmektedir. Bu nedenle, alışveriş yaparken, yağın çeşidinden emin olmak gerekir. Hele ki online olarak zeytinyağı alınacaksa, tercih edilecek firmanın önemi artmaktadır.

Firmamız, online hizmetlerini gerçekleştirirken, satışını yaptığı ürünlerin kalitesi hakkında alıcılarına güvence vermektedir. Hangi çeşidi olursa olsun, tamamen doğal yöntemlerle üretilmiş zeytinyağını, alıcıların isteği üzerine verilen adrese gönderimini gerçekleştirmektedir. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden birisi olan zeytinyağını en doğal haliyle satın almak istiyorsanız, alışveriş için firmamızı tercih edebilir ve yöresel ürünler satışında kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER
TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.