Antep Fıstığı, İddia ediyoruz. Bir kere alınca, bu lezzeti bırakamayacaksınız. Üstelik Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve beğenmezseniz geri iade güvencemizle. Türkiye’nin En Doğal ve Organik Fıstığı Üreticisi Olmaktan Gurur Duyuyoruz. Toptan veya Bireysel Satın Alacağınız Fıstığı Çeşitlerimiz Gaziantep’ten kapınıza gelsin. 24 Saatte Teslimat! Fıstığı, kabuklu kuruyemişler içinde üreticisinden tüketiciye kadar en ayrıcalıklısı. Bir yandan ‘’yeme de yanında yat’’ yemişi, bir yandan kuruyemiş kokteyllerinin en hızlı tüketilen ve sevilenidir. O sert kabuğunun içine gizlenen enfes tadına doyulmazlık, fıstığını kuruyemişler içinde en fazla tercih edilen yapıyor.

Antep Fıstığı

İçindeki meyve olgunlaştıkça kabuğuna sığmaz bir tada sahip olmaktadır. Dolayısıyla en makbulü ‘’kafadan çatlak’’ olarak adlandırdığımız Antep fıstığı çeşididir. Antep fıstığı, kuruyemiş tabağında mühendislik fakültesinde okuyan kız öğrenci gibidir, hemen fark edilir. Baklavanın gerdanlığı, çikolatanın incisi. Tüketimi mevsimsel olmayıp, her dönem tüketilebilen bir özelliğe sahip Antep fıstığı, dünyanın her yerinde yetişmesi ile sektöre hakim bir yemiştir. Kalp sağlığından cilt sağlığına, bağışıklık sisteminden göz sağlığına kadar vücudun her sistemine faydası kanıtlanmıştır. Eşsiz tadı da cabası. Asma gibi salkımlar şeklinde özenle yetişen fıstığının, işlenmesi de tüketilmeye hazır hale gelmesi de bir o kadar özel ve kaliteli. Yöresel Antep olarak kuruyemişlerin Antep fıstığının kaliteli yetişen serüvenini devam ettirerek tüketiciye ulaştırıyoruz.

Antep Fıstığı – Yöresel Antep

Farklı damak tatları için geniş tutulan Antep fıstığı çeşitlerimiz, denemeniz için en doğru ve uygun fiyatlarla internet sitemizde. İndirimli ve uygun fiyatlarla online alışverişe sunulan Antep fıstığı vitrinimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Sadece damaklara değil, kalp dostu, zayıflamaya yardımcı, şeker hastalığını kontrol eden, sinir sistemini düzenleyici. Bağışıklığı güçlendirici ve beyin fonksiyonlarını dinç tutan faydaları ile sağlık müttefiki olan Fıstığın 1. kalitesini hizmetimizle harmanlayıp evinize kadar ulaştırıyoruz. Yöresel Antep, toptan satışlara da hızlı cevap veren bir hizmet sunmaktadır. Ödeme ve teslimat seçenekleri, Fıstık çeşitleri, fiyatları ve kargo takibi ile ilgili her türlü bilgiye Yöresel Antep internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Antep Fıstığında Lezzet Garantisi!

Yöresel Antep firmamız, bölgenin meşhur ürünü fıstığı, üretiminden sonra, kalitesini bozmadan alıcılara ulaştırmaktadır. Antep fıstık içi, boz Antep fıstık içi, kabuklu fıstığı, kavrulmuş Antep fıstığı ve çekilmiş. Fıstığı olmak üzere tüm çeşitleriyle ve piyasadaki en uygun fiyatlarıyla, sitemizde satılmaktadır. Üstelik, ülkenin her yerine ücretsiz kargo avantajıyla ve geri iade imkanıyla, güvenilir alışveriş yapmanın keyfini yaşayın.