Yöresel Ürünler
0

Türkiye’nin güvenli olarak en çok tercih ettiği yöresel ürünler alışveriş sitesinde aradığınız yöresel ürünler kapınıza kadar geliyor. Fıstık ezmesinden bademe ve kurutulmuş biberden salçaya kadar tüm ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Alış veriş sırasında merak ettiğiniz sorular ve ürün hakkında bilgi almak içinde sitemizin iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Ürünler doğal aşamalardan geçerek, uygun yöntemler ile kurutulmakta ve yapılmaktadır. Bu anlamda tamamen organik olarak bulunan ürünlerimizde  % 100 güvenli alışveriş söz konusudur.

Kuruyemiş

İçeriği nedeni ile sağlıklı olarak tüketilebilen kuruyemiş çeşitleri en çok tercih edilen ara öğün seçenekleri arasındadır. Diyet listelerinde de sıkça görülen kuruyemiş çeşitleri, mineral ve vitamin bakımından da oldukça yüksek oranlarda bulunmaktadır.  Yöresel ve doğal ürünler sayfamızda bulunan ve müşteri memnuniyetinin olduğu kuruyemiş çeşitleri;

 • Ceviz
 • Fındık
 • Antep fıstığı
 • Kaju
 • Melengiç
 • Badem gibi seçeneklerden oluşmaktadır. Hem çiğ hem de normal olarak satışı bulunan kuruyemiş çeşitlerinin fiyatları da en uygun şekilde sayfada sunulmaktadır.

Sağlıklı beslenmek için tercih edilen kuruyemiş çeşitleri günlük olarak belirli miktarda tüketilmesi gerekmektedir. Lezzetli atıştırmalıklardan olan bu çeşitler günlük olarak alınması gereken vitaminlere de sahip olmaktadır. Bu nedenle uzmanlar tarafından önerilen doğal kuruyemiş tüketimi için güvenli olarak alışverişte bulunabilirsiniz. Kuruyemiş çeşitleri arasında her lezzete ulaşabileceğini sayfamızda fiyat aralığını da belirleyerek kontrollü alışverişte bulunabilirsiniz.

Şarküteri

Kahvaltıların olmazsa olmazlarını oluşturan bal, pekmez, peynir, tereyağı gibi doğal lezzetlere organik olarak sayfamızda ulaşabilirsiniz. Geniş çeşitlere sahip olan kahvaltı kültürümüzde doğal ve katıksız şekilde bulunan ürünleri alarak sağlıklı beslenme avantajını arttırabilirsiniz.  Sadece kahvaltı olarak düşünmeyenler için bulunan şarküteri bölümümüzde özel günler içinde muhteşem tatlar hazırlayabilirsiniz. Ürünlerin doğal olması ile lezzetinin de yüksek olması kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden Yöresel Antep sayfamızda bulunan tüm ürünlerin kullanımı ile farklı ve lezzetli aperatiflerde hazırlamak mümkündür.  Böylece kurduğunuz sofralara ayrıca tatlar katmak da oldukça eğlenceli şekilde değerlendirilebilmektedir.

Şekerleme

Sunum konusunda ileri düzeyde olan ülkemizde gerek çay gerekse kahve yanı mutlaka lokumlu olmalıdır. Bu yüzden % 100 doğal şekilde hazırlanan lezzetli şekerleme bölümünde zengin içerik sizleri bekliyor. Hem kaliteli ve şık hem de sağlıklı ve enerji deposu olan şekerleme bölümü en çok ziyaret edilen alanlardandır.

Tatlı krizlerini sağlıklı şekilde bastıran bu ürünler aynı zamanda enerji vermektedir. Birçok sağlık sorununa karşı tüketimi önerilen fıstık ezmesi ya da fıstıklı lokum çeşitleri uygun ve özel fiyatlar sunulmaktadır.

Baharat

Yemeklerde yaptığı lezzet şölenini arttırmak için kullanılan baharatalar sağlık açısından da tüketilmelidir. Geniş çeşitliliğe sahip olan Yöresel Antep sayfamızda organik baharat seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.  Pasta ve yemeklerde farklı aromaları sağlıklı şekilde tüketmek de kültürel zenginliklerimizdendir. Özellikle;

 • Karanfil
 • Çörek otu
 • Safran
 • Köfte baharatı
 • Kimyon gibi özel lezzetler eşsiz lezzetler içinde vazgeçilmez olacaktır.

Herhangi bir katkı yapılmadan hazırlanan baharatlarımızda her damak tadına uygun seçeneklerde bulunmaktadır.  Alışveriş yapımı sırasında tüketici ile iletişim halinde bulunan Whatsapp hattı ürün sipariş sonrasında da iletişime devam etmektedir.

Zeytinyağı

Özellikle sağlıklı tüketimde en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri de zeytinyağı olmalıdır. Sindirim açısından önemli olan mucizevi ürün birçok sağlık sorunlarına da iyi gelmektedir. Cildi besleyen özelliğinin yanı sıra vitamin ve mineraller bakımından zengin olan zeytinyağı, sayfamızda doğal yöresel lezzetlerden olmaktadır. Sofraların lezzetini arttıran zeytinyağı düzenli kullanım ile hastalıklardan da korumaktadır. Bu yüzden diğer yağlardan çok doğal zeytinyağı tüketimi uzmanlar tarafından da önerilmektedir.

Kuru Gıdalar

Kuru sebze ve kuru meyve seçeneği ile bulunan Yöresel Antep sayfamızda ürünün doğalığı hakkında bilgi almak da mümkündür. Her çeşidi farklı olarak kullanılan kuru gıdalar arasında bulunan kuru incir ve kuru kayısı şeker krizlerini de sağlıklı şekilde sonlandırılmaktadır. Kuru üzüm çeşitlerinin fazlaca bulunması ile kansızlık problemi yaşayan kişilerinde tüketimi sıkça olmalıdır. Her çeşidi bulunan kuru üzüm ve diğer kuru seçeneklerde doğallık açısından garanti vermektedir.  Kuru gıdalar arasında bulunan kuru patlıcan biber ve domates çeşitleri de lezzetli sunumlar için önemli olmaktadır. Doğal malzemelerin kullanımı ile yapılan kurutma işlemi yemeklerin lezzetini arttırmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

0

ENÜST

X